Hakkımızda

5

HAKKIMIZDA

DEMPA PANO, makine şasesi, makina kabinleri, makian panoları, imalatı ve statik boya sizlerden gelen özel tasarımlar ve buna benzer bir çok alanlarda kendini büyütmeye devam etmekte ve hizmet vermektedir. Güçlü kadromuz ve çevremizde yapmış olduğumuz bir çok referanslarımızla hızlı üretime en iyi şekilde cevap vermekteyiz…

Faaliyette bulunduğumuz makina sektörünün lokomotif firmalarından biri olarak, toplam kalite yönetimi yaklaşımı ile siz müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmak ve mutluluklarının devamlılığını sağlamaktır.

DEMPA PANO işlemlerinde sektörünüze özel Tig-Mig kaynağı seçenekleri sunmaktadır. Firmamız İşinde uzman gerekli teknik alt yapıya sahip ekibi ile hassasiyetten ve kaliteden ödün vermeden makine ekipman ve parçaların imalatını kusursuzca gerçekleştirmektedir. İmalatı üstlenilen makine ekipman ve parçalar istenilen kalite kontrol ve testlere tabi tutularak teslim edilir.

Kaliteli üretim zamanında teslimi kendisine felsefe edinmiş olan firmamız, İmalatını üstlendiği projeleri kaliteden ödün vermeden istenilen başarıyla gerçekleştirmenin yanı sıra konusunda aranan firmalar arasında yer almaktan mutluluk ve gurur duyar.

Yıllar geçtikçe yükselen başarımızın ana unsuru olan “DEMPA PANO“ ailesinin tüm bireylerinin ve saygın müşterilerinin katılımı ile iş ortamının ve iş süreçlerinin sürekli geliştiği bir firma olmak, müşterileri ve ticari faaliyet içinde bulunduğu değerleri açısından, sektörde en saygın ve güvenilir firmalardan biri olarak anılmak.

VİZYONUMUZ

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak